program – Vybírám střední

PROGRAM (1. 12. 2020 – 19. 1. 2021)
Online akce proběhne na: www.facebook.com/komorakhk


12. 1. 2021:
VIDEOCHATY se zástupci ŠKOL
16:00 Zemědělská akademie a gymnázium Hořice – střední škola a vyšší odborná škola, p.o.
16:30 Střední škola technická a řemeslná, Nový Bydžov
17:00 ACADEMIA MERCURII soukromá střední škola, s.r.o., Náchod
17:30 SPŠ stavební a Obch. akademie arch. Jana Letzela, Náchod
18:00 Střední odborná škola veterinární, Hradec Králové

14. 1. 2021:
VIDEOCHAT(Y)
12:00 Úřad práce ČR, krajská pobočka Hradec Králové
Jak pomáhá Informační a poradenské středisko ÚP žákům a jejich rodičům při výběru studia, nabídka služeb, aktuální informace, jak vyplnit přihlášku ke studiu.
13:00 Arnošt Štěpánek, náměstek hejtmana pro oblast školství a sportu, Královéhradecký kraj
Struktura středních škol v Královéhradeckém kraji

19. 1. 2021:
PREZENTACE + VIDEOCHAT(Y) se zástupci ŠKOL (od 16:00 hod. do 18:00 hod.):
16:00 Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové (Hradební 1092)
16:30 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., Malé Svatoňovice
17:00 Střední škola služeb, obchodu a gastronomie, Hradec Králové
17:30 Střední škola gastronomie a služeb, Nová Paka


1. 12. 2020:
ZAHÁJENÍ AKCE
PREZENTACE: ZDRAVOTNICKÉ A VETERINÁRNÍ ŠKOLY
– Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Hradec Králové
+ Fakultní nemocnice Hradec Králové
– Střední odborná škola sociální a zdravotnická – Evangelická akademie, Náchod
– Vyšší odborná škola zdravotnická, Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie, Trutnov
– SOŠ veterinární, Hradec Králové – Kukleny

2. 12. 2020:
PREZENTACE: GASTRONOMIE, HOTELNICTVÍ A SLUŽBY
– Střední škola gastronomie a služeb, Nová Paka
– Střední škola služeb, obchodu a gastronomie, Hradec Králové
– Střední škola hotelnictví, řemesel a gastronomie, Trutnov. p. o.
– Střední škola vizuální tvorby, Hradec Králové
+ VIDEOCHAT(Y) se zástupci ŠKOL (od 16:00 hod. do 19:00 hod.):
16:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Hradec Králové
16:30 Střední odborná škola sociální a zdravotnická – Evangelická akademie, Náchod
17:00 Vyšší odborná škola zdravotnická, Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie, Trutnov
17:30 SOŠ veterinární, Hradec Králové – Kukleny
18:00 Střední škola gastronomie a služeb, Nová Paka
18:30 Střední škola služeb, obchodu a gastronomie, Hradec Králové

7. 12. 2020:
PREZENTACE: PRŮMYSLOVÉ A ODBORNÉ ŠKOLY
– Střední průmyslová škola stavební, Hradec Králové
+ EUROVIA CS, a.s.
– Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie arch. Jana Letzela, Náchod, p. o.
– Střední škola řemeslná, Jaroměř

8. 12. 2020:
PREZENTACE: PRŮMYSLOVÉ A ODBORNÉ ŠKOLY
– Česká lesnická akademie Trutnov – střední škola a vyšší odborná škola
– Střední škola zahradnická, Kopidlno
– Střední zemědělská škola a střední odborné učiliště chladicí a klimatizační techniky,
Kostelec nad Orlicí
+ VIDEOCHAT(Y) se zástupci ŠKOL (od 16:00 hod. do 19:00 hod.)
16:00 Střední průmyslová škola stavební, Hradec Králové
16:30 Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie arch. Jana Letzela, Náchod, p. o.
17:00 Střední škola řemeslná, Jaroměř
17:30 Česká lesnická akademie Trutnov – střední škola a vyšší odborná škola
18:00 Střední škola zahradnická, Kopidlno
18:30 Střední škola zemědělská a ekologická a střední odborné učiliště chladicí a klimatizační techniky, Kostelec nad Orlicí

9. 12. 2020:
PREZENTACE: PRŮMYSLOVÉ A ODBORNÉ ŠKOLY
– Střední průmyslová škola, Trutnov
+ ZPA Smart Energy a.s.
– Střední škola strojírenská a elektrotechnická (Nová Paka, Vrchlabí)
+ SQS Vláknová optika a.s.
– Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové (Hradební 1029)
+ STUEKEN s.r.o.
– Střední průmyslová škola elektrotechniky a informačních technologií, Dobruška
– Střední škola technická a řemeslná, Nový Bydžov
– SUPŠ sochařská a kamenická, Hořice, p.o.

10. 12. 2020:
PREZENTACE: PRŮMYSLOVÉ A ODBORNÉ ŠKOLY
– Střední škola – Podorlické vzdělávací centrum, Dobruška
+ PROGRESTECH – nástroje s.r.o.
– Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové (Vocelova 1338)
– Střední průmyslová škola Otty Wichterleho, p. o. (Hronov, Velké Poříčí, Červený Kostelec)
– Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Dvůr Králové nad Labem, p.o.
– Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Rychnov nad Kněžnou
+ PROMA REHA, s.r.o.
– Vyšší odborná škola a střední průmyslová škola, Jičín
– Střední průmyslová škola, Odborná škola a Základní škola, Nové Město nad Metují
+ VIDEOCHAT(Y) se zástupci ŠKOL (od 16:00 hod. do 18:30 hod.)
16:00 Střední škola – Podorlické vzdělávací centrum, Dobruška
16:30 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové (Vocelova 1338)
17:00 Střední průmyslová škola Otty Wichterleho, p. o. (Hronov, Velké Poříčí, Červený Kostelec)
17:30 Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Dvůr Králové nad Labem, p.o.
18:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Rychnov nad Kněžnou

14. 12. 2020:
PREZENTACE: GYMNÁZIA, OBCHODNÍ AKADEMIE A VEŘEJNOPRÁVNÍ ČINNOSTI
– Gymnázium Františka Martina Pelcla, Rychnov nad Kněžnou
– Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř
– Gymnázium, Dobruška
– Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí
– Soukromá střední škola podnikatelská – ALTMAN, s. r. o., Jičín
– AKADEMIA MERCURII
– Krkonošské gymnázium

15. 12. 2020:
PREZENTACE: GYMNÁZIA, OBCHODNÍ AKADEMIE A VEŘEJNOPRÁVNÍ ČINNOSTI
– Gymnázium, Dvůr Králové nad Labem
– Hořické gymnázium
– Lepařovo gymnázium, Jičín
– Městské gymnázium a střední odborná škola Úpice
– Střední škola Sion High School v Hradci Králové
– Střední průmyslová škola stavební a obchodní akademie, Náchod
+ VIDEOCHAT(Y) se zástupci ŠKOL (od 16:00 hod. do 18:30 hod.)
16:00 Gymnázium, Dvůr Králové nad Labem
16:30 Hořické gymnázium
17:00 Lepařovo gymnázium, Jičín
17:30 Městské gymnázium a střední odborná škola Úpice
18:00 Střední škola Sion High School v Hradci Králové

16. 12. 2020:
PREZENTACE: GYMNÁZIA, OBCHODNÍ AKADEMIE A VEŘEJNOPRÁVNÍ ČINNOSTI
– Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky,
Hradec Králové
– Obchodní akademie, Střední pedagogická škola, Vyšší odborná škola cestovního ruchu
a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s. r. o., Hradec Králové
– Masarykova obchodní akademie, Jičín
– Vyšší odborná škola zdravotnická, Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie, Trutnov
– TRIVIS – Střední škola veřejnoprávní Třebechovice pod Orebem, s.r.o.
– Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola
+ VIDEOCHAT(Y) se zástupci ŠKOL (od 16:00 hod. do 17:30 hod.)
16:00 Masarykova obchodní akademie, Jičín
16:30 TRIVIS – Střední škola veřejnoprávní Třebechovice pod Orebem, s.r.o.
17:00 Vyšší odborná škola zdravotnická, Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie, Trutnov
17:30 Bezpečnostně právní akademie s.r.o., střední škola, Malé Svatoňovice

17. 12. 2020:
SLAVNOSTNÍ ZAKONČENÍ


Program odložené akce

Program

2. – 3. 10. 2020
2. 10. – 9.00 – 18.00 hod.
3. 10. – 8.00 – 12.00 hod.
Náchod
Sokolovna Náchod
Tyršova 207, Náchod

mapa

9. – 10. 10. 2020
9. 10. – 9.00 – 18.00 hod.
10. 10. – 8.00 – 12.00 hod.
Trutnov
Společenské centrum UFFO
Nám. Republiky 999, Trutnov

mapa

16. – 17. 10. 2020
16. 10. – 9.00 – 18.00 hod.
17. 10. – 8.00 – 12.00 hod.
Jičín
Masarykovo divadlo
Husova 206, Jičín

mapa

23. – 24. 10. 2020
23. 10. – 9.00 – 18.00 hod.
24. 10. – 8.00 – 12.00 hod.
Rychnov nad Kněžnou
Společenské centrum
Panská 1492, Rychnov nad Kněžnou

mapa

13. – 14. 11. 2020
13. 11. – 9.00 – 18.00 hod.
14. 11. – 8.00 – 12.00 hod.
Hradec Králové
Kongresové, výstavní a společenské centrum ALDIS
Eliščino nábřeží 375, Hradec Králové

mapa
13. 11. – 9.30 – 15.00 hod.: soutěž Talenty pro firmy „T-profi“ – krajské kolo
13. 11. – 15.00 – 17.00 hod.: slavnostní předání ocenění Škola firmě, Firma škole 2020
NAHORU